603 725 032
731 203 842

komarek2005@volny.cz

komarektoma@gmail.com

tepelná čerpadla

Montáž tepelných čerpadel pro domy, byty i komerční prostory

MONTÁŽ A SERVIS TEPELNÝCH ČERPADEL

Tepelné čerpadlo je vysoce energeticky úsporné a ekologické zařízení, nejčastěji používané k vytápění budov a k ohřevu teplé vody. Rádi Vám pomůžeme s optimálním výběrem zdroje tepla pro Váš objekt a poradíme s nejvýhodnějším propojením tepelného čerpadla s topným systémem objektu.

#

Tepelná pohoda pro Vaše prostory

Chcete ušetřit na energiích a zároveň získat účinné řešení pro vytápění i chlazení? Montujeme tepelná čerpadla pro malé byty i velké komerční budovy, která dokážou využívat energii z okolního prostředí. S našimi kvalitními řešeními získáte pohodlí a komfort po celý rok a navíc snížíte své náklady na vytápění a chlazení. Kontaktujte nás a zajistěte si tepelnou pohodu pro Vaše prostory!

Tepelná čerpadla

REALIZUJEME TYTO SYSTÉMY

Vzduch / voda

Tepelné čerpadlo využívá energii venkovního vzduchu a získané teplo využívá pro ohřev vody v topné soustavě objektu nebo v zásobníku teplé užitkové vody. Tento systém je v dnešní době nejvyužívanější a nejprodávanější zejména pro objekty s podlahovým vytápěním.

Vzduch / voda

Typy

Monoblok

 • Tento typ tepelného čerpadla má venkovní jednotku přímo spojenou s topnou soustavou objektu. Do domu pak pouze instalujeme ovládací panel a případný zásobník teplé užitkové vody.
 • Split

 • Tento typ tepelného čerpadla je tvořený venkovní jednotkou propojenou chladivovým potrubím s vnitřním hydroboxem (výměníkem). Systém využívá teplo z chladiva a předává ho topné soustavy objektu. Do domu instalujeme ovládací panel a případně zásobník teplé užitkové vody.

Vzduch / vzduch

Tepelné čerpadlo využívá energii venkovního vzduchu a přímo ohřívá vzduch uvnitř objektu. Tento systém je princip klasické klimatizace. Výhodou je, že ohřívá vnitřní vzduch přímo, nikoliv vodu v topné soustavě a tím dosahuje vyššího topného faktoru než ostatní tepelná čerpadla.

Nízké provozní náklady

Tepelná čerpadla využívají energii z okolního prostředí a umožňují tak výraznou úsporu na nákladech za vytápění nebo chlazení.

Ekologické řešení

Tepelná čerpadla jsou šetrná k životnímu prostředí, protože nevytváří žádné emise oxidu uhličitého a dalších škodlivých látek.

Vysoká spolehlivost

Tepelná čerpadla jsou konstruována s ohledem na vysokou spolehlivost, díky čemuž se mohou pyšnit dlouhou životností a minimálními náklady na údržbu.

Vysoký komfort

Tepelná čerpadla umožňují nastavení požadované teploty v místnosti s vysokou přesností a poskytují tak vysoký komfort uživatelům.

Univerzální použití

Tepelná čerpadla mohou být použita pro vytápění, chlazení a přípravu teplé vody, a to jak pro malé byty, tak i pro velké komerční budovy.

Přinášíme Vám teplo bez starostí

Chlazení Komárek

603 725 032

731 203 842

komarek2005@volny.cz

komarektoma@gmail.com

Rýmařovská 1007, Liberec 30, 463 11 Liberec

Kontaktní formulář

  Jméno a Příjmení

  E-mail

  Telefonní číslo

  Zpráva